• Неодамнешно
Гдфун Женска Мода Секојдневен Цветен Принт Миди Кардиган јакна со Долги Ракави--дожд јакна дожд јакна жени
zoom_in

Гдфун Женска Мода Секојдневен Цветен Принт Миди Кардиган јакна со Долги Ракави--дожд јакна дожд јакна жени

DEN 79.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

29" Ракав : 65.97" должина : 92cm/36. Секојдневно носење, запознавање, спорт, училиште, работа, улично носење и многу повеќе. Уникатниот дизајн ве прави повеќе модаОдлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!—- женски јакна за дожд со качулка/женски блејзери /женски блејзери и јакни од костум. Лесен за носење со чизми, фармерки и хеланки за стилски изглед во секоја пригода што ви се допаѓа. Во пријатна плетена ткаенина, овој џемпер ќе ве стопли во тие студени денови!—- јакна за дожд женски водоотпорен со качулка/загреана јакна/женска јакна.91" ракав : 62. Кардиганскиот џемпер е изработен од ткаенина погодна за кожата, мека и дише, што ви носи удобно искуство со носење.❀Материјал : Полиестер.43"Големина : xxxxl биста : 149cm/58.51" рамо : 49cm/19.—- чистење јакна/бомбардер јакна жени/девојки дожд јакна.—- пакување дожд јакна жени/ватиран јакни за жени/дожд јакна девојки.—- универзитетска јакна/кожна јакна жени/тексас јакна за жени.79" должина : 90cm/35.00" рамо : 45.—- тексас јакна/пуфер јакна женски/женски дожд јакна. Карактеристики Секојдневен стил го покажува вашиот уникатен шарм и енергија, додавајќи елеганција и стил.38" должина : 91cm/35.32" ракав : 61см/24.83"Големина : xxxxl биста : 157cm/61. Совршено со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни тексас фармерки итн.81" рамо : 53cm/20. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни.64" рамо : 44см/17.66" рамо : 51cm/20.87" ракав : 68. Класична верзија, трендовски сите натпреварисечена јакна/раб јакна/црна јакна жени.36" Рамо : 47cm/18. дише и удобно.08" ракав : 67cm/26.02" должина : 87см/34.50" Ракав : 64cm/25.22"❀ повод : вратоврска печатена Дуксерка е погодна за тинејџерки и жени, совршена За секојдневно, Работа, забава, свадба, состанок, патување, улица, коктел, ноќен клуб и одмор, внатрешен и надворешен стил : секојдневен,моден Повод : секојдневен,секојдневен❀овој кружен врат ,фармерки Или шорцеви за стилски и изглед.Големина : С Биста : 110см/43,31" Рамо : 41см/16,14" Ракав : 59см/23,23" Должина : 85см/33,46"Големина : М Биста : 115см/45,28" Рамо : 42,5 см/16,73" Ракав : 60см/23,62" Должина : 86см/33,86"Големина : Л биста : 121см/47.

Избор на купувачи..