• Неодамнешно
Etereauty Продолжување Прачка Од Нерѓосувачки Челик Жица Електрични Мелење Четка Жица Тркала Четка
zoom_in

Etereauty Продолжување Прачка Од Нерѓосувачки Челик Жица Електрични Мелење Четка Жица Тркала Четка

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Описr. r.Ако барате алтернатива на абразивните тркала што се продаваат за рачни ротирачки алатки, ова е одлична опција. Нивната конзистентност слична на сунѓер им овозможува да влезат во необични кривини или агли. Со мал, добар ефект на полирање, висока ефикасност, ниска цена. Совршен за чистење и полирање.r. r. Функцијаr. r. - Боја : како што е прикажаноr. - Материјал : нерѓосувачки челикr. - Големина : 10x0, 6x0, 6cmr. - Отстранете ги брусите, ' Рѓата, прашината и оксидниот слојr. - Издржлив, не е лесен за истрошување, долг работен векr. - нивната конзистентност слична на сунѓер им овозможува да влезат во необични кривини или агли, полирање и мелење на сите видови груба површинаr.-погоден за чистење на метални површини, бришење прашина, полирање, Мелење, прашина и Остатоци од Соголување.р. - може да го подобри квалитетот на металниот камен и другите материјали, е важен дел од механичката обработка. 3 х жица четка. Отстранете ги брусите, ' рѓата, прашината и оксидниот слој. Издржлив, не е лесен за истрошување, долг работен век. Нивната конзистентност слична на сунѓер им овозможува да влезат во необични кривини или агли, полирање и мелење на сите видови груба површина. Погоден за чистење на метални површини, бришење прашина, полирање, мелење, прашина и остатоци од соголување. Може да го подобри квалитетот на металниот камен и другите материјали, е важен дел од механичката обработка.

Избор на купувачи..