• Неодамнешно
Главен Држач За Двојна Хоризонтална Маса СО Широк Екран KTP225B
zoom_in

Главен Држач За Двојна Хоризонтална Маса СО Широк Екран KTP225B

DEN 639.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Обезбедува цврсто, самостојно решение за графички дизајнери, радиодифузери и други корисници кои работат со повеќе мали монитори со рамен панел. Независно прилагодување на секој екран за правилноignономско усогласување; Технологијата Центрис обезбедува мазно навалување на врвот на прстот во сите правци; шемата на дупката За Солза го прави монтирањето на екраните брзо и лесно.

Избор на купувачи..