• Неодамнешно
Поле Отворено Кампување Скара Плоча Нерѓосувачки Челик Тркалезна Плоча Двоен Ѕид Плоча Овошје
zoom_in

Поле Отворено Кампување Скара Плоча Нерѓосувачки Челик Тркалезна Плоча Двоен Ѕид Плоча Овошје

DEN 456.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опис : * Сосема нов и висок квалитет* Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и функционален* процес на полирање На Огледало, добар сјај, лесен за чистење* Наредени слој по слој, лесен за складирање и ослободување простор* површината е ситно полирана и четкана, изработена од нерѓосувачки челик 304, кој е отпорен на ' рѓа и отпорен на корозија и е побезбеден во контакт со храна* работ е умерено густ, лесен за држење и не е лесно да ги повредите рацете* МУЛТИ-цел : одличен сад за салати, овошје, месо на скара и многу повеќе* применливи сцени : кампување На отворено, пикник, кујна, скара итн.Спецификација : * Материјал : нерѓосувачки челик* Боја : Сива (Како Што Покажуваат Сликите) * Големина : Прибл.(Како Што Покажуваат Сликите)14см : Дијаметар : 14см Висина : 1см17см : Дијаметар : 17см Висина : 1, 3см20см : Дијаметар : 20см Висина : 1, 6см23см : Дијаметар : 23см Висина : 1, 6см26см : Дијаметар : 26см Висина : 1, 6см30см : Дијаметар : 30см Висина : 1,8 см* Тежина : околу 84гр/120g/162g/232g/272g/375gpackage Вклучува : 1 x отворено кампување скара платеничка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и функционален. Процес на полирање на огледало, добар сјај, лесен за чистење. Наредени слој по слој, лесни за складирање и ослободување простор. Површината е ситно полирана и четкана, изработена од нерѓосувачки челик 304, кој е отпорен на ' рѓа и отпорен на корозија и е побезбеден во контакт со храна. Работ е умерено густ, лесен за држење и не е лесен за повредување на рацете.

Избор на купувачи..