• Неодамнешно
3д Цветен Принт Машки Хавајски Кошули Секојдневна Мода Хараџуку Блузи Летни Маици Со Кратки Ракави Кошули Преголема Облека Камиза
zoom_in

3д Цветен Принт Машки Хавајски Кошули Секојдневна Мода Хараџуку Блузи Летни Маици Со Кратки Ракави Кошули Преголема Облека Камиза

DEN 319.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Обична хавајска машка кошула со копче е мека, светла и лесна, изработена од 100% полиестер. - Машката кошула на плажа има лабав крој, кратки ракави, страничен крој и широка јака. - Соодветните отпечатоци се погодни и за жени, момчиња, девојчиња и парови. - Машките кошули за плажа се дизајнирани специјално за плажи, острови, крстарења, кампување, базени, свадби на плажа, тропски или летни одмори. - Машката алоха кошула додава кул, грди, чудни, интересни, кубански, трендовски, ретро, бучни, господин, луди, ексцентрични, вулгарни или модерни забави во стилот ,achенски забави и карневали на Темата На Карибите на вашата забава на денот На Темата Алоха Хаваи, Празник На Ру, забава За Ноќта на Вештерките, забава со маскенбал, роденденска забава. - Овие машки тропски кошули се машки кошули со копчиња со кратки ракави, совршени подароци За Денот на Благодарноста за мажи, како и грди подароци За Божиќна кошула за татковци, синови, внуци, момчиња, браќа, сопрузи, семејство или пријатели. Определување на производот : -. Меки и лесни 100% полиестерски завеси, како што е свилата, во светли и живописни бои. Инструкции за одржување : циклус на миење раце/миење раце Со Ладна вода, не избелувајте, висат да се исушат,не се сушат, пеглајте на ниска температура( само обратната страна се пегла), не сушете чисти 3д Цветни Печатени Машки Хавајски Кошули Секојдневен Моден Хараџуку Блузи Летни Маици Со Кратки Ракави Кошули Преголема Облека Камиза.

Избор на купувачи..