• Неодамнешно
Нов Адаптер За НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Полнач За Батерии За емашини Е627-Е644Г - Е725-4520
zoom_in

Нов Адаптер За НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Полнач За Батерии За емашини Е627-Е644Г - Е725-4520

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Спецификацијаинпут : AC 100-240 V, 50-60 Hz Output : DC 19 V, 3.42 APower : 65 WOutlet : 3-Prong Connecter : 5.5 mm*1.7 mm Круг tip Condition : Нов Замена Производ, работи Како Вистински делови, 100% OEM Компатибилен! Вклучен Е 2,5 стапки Американски Кабел за Напојување.Компатибилни Моделимашини Е627-5583, Е644Г-0663, Е725-4520 Нов Адаптер За Наизменична СТРУЈА Полнач За Батерии за емашини Е627-5583 Е644Г-0663 Е725-4520.

Избор на купувачи..