• Неодамнешно
Електрично Ќебе Кралица Големина 84 x90
zoom_in

Електрично Ќебе Кралица Големина 84 x90

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опис на производот Машина За Перење : Одвојување на контролорот и машинско перење во ладна вода. Само нежен циклус.Меко и Пријатно : ќебето за греење со фланелен гуаипу носи дополнителна топлина и удобност за попладневна дремка во кревет или кауч.А/Б Зона со Двојни Контролери : Секој контролер може да се користи за поставување на нивото на греење и времето за соодветната зона. Функција само за кралицата големина. Ќебе за затоплување : загреаното ќебе со големина на кралица од 84х90 инчи е изработено од премиум пријатен и мек фланелен што се чувствува како галење парче облак. Уникатен геометриски дизајн додавајќи извонредна фокусна точка на декорот на вашата соба. Дизајн Со двоен Контролер И 10 Поставки За Топлина : Загреаното ќебе е дизајнирано со две грејни зони за двајца корисници. Користете го контролорот за лесно префрлување помеѓу 10 нивоа на топлина од 85ч на 115ч. Ова загреано ќебе е програмирано со постапка пред загревање за брза дистрибуција на топлина. Автоматско Исклучување И Прегревање Заштита : 1-12 часа автоматско исклучување на електричното ќебе ви овозможуваат топла попладневна дремка или ноќен сон. ЕТЛ-сертифицираното грејно ќебе со заштита од прегревање значи дека обезбедува сигурни карактеристики. Долг Кабел за Флексибилна Употреба : 19,2 стапки супер долг одвојлив кабел за напојување овозможува електричното загреано ќебе да се користи флексибилно за кауч, кревет и канцеларија, итн. Машина За Перење И Лесна Нега : Исклучете го контролорот и каблите за напојување, машинско перење во нежен циклус за чистење на сивото електрично ќебе. Ве молиме, не чистете суво и не користете белило.

Избор на купувачи..