• Неодамнешно
Милер Производство Крем Миленичиња Кревет 25. во. В во. L
zoom_in

Милер Производство Крем Миленичиња Кревет 25. во. В во. L

DEN 2232.96

Количина на стоки
check Достапно на барање

Компанијата за производство милер основана со Малиот Џиновски Бренд на производи од Живина и за комерцијалниот и за некомерцијалниот земјоделец, сточар и хобист. Плишано, амортизирано, памучно и поли руно. Полиестер зајакнување на сите страни. Машина за перење и сушење. Ролни за складирање.

Избор на купувачи..