• Неодамнешно
Бебе Симпатична Мачка Портрет Малку Писе Венец Девојка Линија Симпатична Градина Знаме Декоративно Знаме Куќа Банер
zoom_in

Бебе Симпатична Мачка Портрет Малку Писе Венец Девојка Линија Симпатична Градина Знаме Декоративно Знаме Куќа Банер

DEN 143.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Само градинарско знаме, не вклучувајќи јарбол. Изработен од висококвалитетен полиестер . ткаенината отпорна на временски услови и отпорна на избледување ќе го одржува летањето многу сезони . Само градинарско знаме, не вклучувајќи јарбол. Изработен од висококвалитетен полиестер . ткаенината отпорна на временски услови и отпорна на избледување ќе го одржува летањето многу сезони.

Избор на купувачи..