• Неодамнешно
Домашна Динамика Каталина Пјер Современ Тепих За Лизгање, Кафеаво Црвено, 5 '3 х7 ' 2
zoom_in

Домашна Динамика Каталина Пјер Современ Тепих За Лизгање, Кафеаво Црвено, 5 '3 х7 ' 2

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Без разлика дали вашиот дом има модерен или традиционален декор, Домашната Динамика Каталина Килим ќе надополни различни простории. Нејзината современа позадина за блокирање на боите добива класичен талент со врежан вител филигран. Луксузниот олефински килим во кафеави и црвени тонови е издржлив, што го прави идеален дури и за вашите највисоки сообраќајни области. Тепихот е достапен во три стандардни големини : килимот со голема површина би изгледал прекрасно во вашата дневна соба, тепихот со средна големина е идеален за вашата област за влез и најмалиот тепих За Динамика На Домот е добро прилагоден за прагови или влезови. 100% Полипропилен. Јута поддршка за издржливост. Секако, бледнеат и отпорни на дамки. Редовно вакуумирајте и чистете на самото место.

Избор на купувачи..