• Неодамнешно
Облик На Срце Овошје Послужување Послужавник Чинија Бонбони Закуски Ореви Сад Сад Бо Контејнер
zoom_in

Облик На Срце Овошје Послужување Послужавник Чинија Бонбони Закуски Ореви Сад Сад Бо Контејнер

DEN 239.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Спецификации : Изработени од материјали со врвен квалитет, издржливи и лесни за употреба.Доаѓа со 4 решетки, што значи дека можете да поставите различни видови закуски, овошје, ореви во исто време.Послужавникот не само што може да се користи за сервирање ореви, овошје итн., туку и послужавник за складирање на други работи, што го прави вашиот дом поуреден. Име на ставка : Овошен Платематеријал : Ппфеатура Од Пченица + Храна : Облик На Срце, Држач За Закуски, 4 Мрежи Големина : 29см х 4см/11.4 "х 1.57" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : 1 х Овошна Чинија (Храната Не Е Вклучена) Изработена Од материјали со врвен квалитет, издржлива и лесна за употреба. Доаѓа со 4 решетки, што значи дека можете да поставите различни видови закуски, овошје, ореви во исто време. Послужавникот не само што може да се користи за сервирање ореви, овошје итн., туку и послужавник за складирање на други работи, што го прави вашиот дом поуреден.

Избор на купувачи..