• Неодамнешно
МОЛИ Жени Висок Струк Цинчер Појас Контрола На Стомакот Танга Гаќички Беспрекорна Облека Со Челични Коски
zoom_in

МОЛИ Жени Висок Струк Цинчер Појас Контрола На Стомакот Танга Гаќички Беспрекорна Облека Со Челични Коски

DEN 175.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Г-ца МОЛИ Женска Танга Облека Ви Дава Потенок Пикант и Секси Изглед!Гаќичката За Контрола На Стомакот Со Висок струк за Жени помага да ви ја даде потенката фигура што ја сакате!Постигнете ја посакуваната форма на песочен часовник со танга за контрола на половината на обликувачот на телото.Тангата за обликување на половината дише, достапна и добро се вклопува за да избегне собирање и или тркалање.Дизајн на средниот струкја Нуди целата поддршка и компресија за подобрување на вашето држење на телото. Го прави вашиот аб треба да се врати во својата оригинална форма.ДИЗАЈН НА ТАНГА Дизајн Со насочена цврста контрола го намалува линијата на половината создавајќи потенка женска силуета. Системот за лесни коски спречува тркалање надолу, така што останува на место на половината цело време кога ќе го носите.Мека и Дише Ткаенина За стомак потенок танга за жени користи висок струк 2-слој среден пресек и внатрешна вкрстена ламиниране дизајнирана за цврсто околу половината.Детали за големината : С - Одговара На Половината 22,5"-25" М-Одговара На Половината 25 "-27" Л - Одговара на Половината 27,5 " -29,5"XL - Одговара на Половината 30"-32"2 XL - Одговара на Половината 32"-34"3 XL-Одговара на Половината 34" -36,5 " ОБЛИКУВАЊЕ ШАРМАНТНА КРИВА на КОЛКОТ. Танга Во Средината На Половината. Дише И УДОБНО Танга. НЕЗАБЕЛЕЖЛИВ ДИЗАЈН под секоја облека.

Избор на купувачи..