• Неодамнешно
Ројалов Женски Блејзери Секојдневна Женска Јакна Со Долги Ракави Ноќта На Вештерките Печатење Кардиган Јака Со Едно Копче Бизнис И Рекреативен Врв
zoom_in

Ројалов Женски Блејзери Секојдневна Женска Јакна Со Долги Ракави Ноќта На Вештерките Печатење Кардиган Јака Со Едно Копче Бизнис

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големина : М Биста : 110см/43.31" Рамо : 42см/16.54" Ракав : 59см/23.23" Должина : 71см/27.95"Големина : Л Биста : 116см/45.67" Рамо : 43см/16.93" Ракав : 60см/23.62" Должина : 72см/28.35"Големина : XL Биста : 122см/48.03" рамо : 44см/17.32" ракав : 61см/24.02" должина : 73см/28.74"големина : ххл Биста : 128см/50.39" рамо : 45см/17.72" ракав : 62см/24.41" должина : 74см/29.13"големина : хххл биста : 134см/52.76" рамо : 46.5 см/18.31" ракав : 63см/24.80" должина : 75см/29.53"големина : ххххл Биста : 140см/55.12" Рамо : 48см/18.90" Ракав : 64см/25.20" Должина : 76см/29.92"Големина : xxxxxl биста : 146cm/57.48" рамо : 49.5 cm/19.49" ракав : 65cm/25.59" должина : 77cm/30.31"јака : hoodedpleess дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење-Ви Благодариме за разбирањето ! (1 инч = 2,54 см)Пакетот вклучува : 1 Компјутер Палто : мода, секојдневен2.Одлично за секојдневна, дневна забава или фотографија, сигурен сум дека ќе ви се допадне нејзината табела Со големини : Внимание плз : Ако вашето тело предлагаме да изберете поголема големина, благодарам и посакувам убав ден !Карактеристики : Материјал : полиестер1.Модниот дизајн ве прави попривлечни должина на ракавот : Тип На Шема со Долги Ракави : printing3.It изработен е од висококвалитетни материјали,чувство на мека рака, доволно издржлив,нема никаква штета на вашиот скингендер : жени 95% Полиестер, 5% Спандекс. Увезени. Мека, пријателска за кожата, топла и comfortable.It дебел е, но не и тежок. Оваа стилска јакна може да биде поврзана со различни маици, резервоари, фармерки, хеланки,хулахопки, здолништа и чизми до глуждот,модниот стил ве прави да изгледате поубаво и елегантно. Рачно Перење или Машинско Перење во Вреќа за Перење И Ладна Вода. Забранете белење за да избегнете оштетување на облеката.

Избор на купувачи..