• Неодамнешно
Саутворт Квалитетна Врска # Сулфитна Хартија, Бела, фунти., Ткаеше, 8-11, 500 Бо-СО3162010
zoom_in

Саутворт Квалитетна Врска Сулфитна Хартија, Бела, фунти., Ткаеше, 8-11, 500 Бо-СО3162010

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Мазна завршница за сите деловни и правни документи. Ласерски, инк-џет и копир загарантирана. Воден печат и кодиран датум. Киселина-и лигнин-слободен. Квалитетна Врска #1 Сулфитна Хартија, Бела, 20 килограми., Ткаеше, 8-1/2 х 11, 500/Кутија. Мфг. Дел Број : SOU3162010. 0.

Избор на купувачи..