• Неодамнешно
Академијата Чадор 3 Стилизирана Колекционерска Фигура-Алисон, Детски Играчки За Возрасти, Подароци и Подароци
zoom_in

Академијата Чадор 3 Стилизирана Колекционерска Фигура-Алисон, Детски Играчки За Возрасти, Подароци и Подароци

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Врз основа на популарните стрипови и графички романи на Ајснер, создадени од Џерард Веј, и инспирирани од Академијата За Чадори На Нетфликс, Дојде Академијата За Чадори Стилизирани Колекционерски Фигури. Секоја фигура е многу детална, стилизирана верзија на вашите омилени ликови и е висока приближно 3 инчи. Серијата 2 ги вклучува Диего, Алисон, Клаус, Бен, Сер Реџиналд Харгривс и Грејс. Секоја бројка се продава одделно. Возраст 14+Број Три / Гласината - поранешна светски позната актерка која тргуваше во центарот На вниманието за мирен живот, таа исто така се заколна дека ќе ја искористи својата суперсила откако нејзината зависност од тоа уништи многу нејзини врски, вклучувајќи го и нејзиниот брак. Без разлика дали купувате детска играчка како подарок, роденденски подарок или само затоа што, Академијата Чадор 3 " Стилизирана Колекционерска Фигура-Алисон прави прекрасно изненадување!. Алисон има полу-проѕирен говорен меур што ја означува нејзината моќ на сугестија. Фигурата на алисон е висока 3 инчи на врвот на рамна основа. Изработени од пвц. Одлично за собирање и прикажување. Секоја бројка се продава одделно. Возраст 14+.

Избор на купувачи..