• Неодамнешно
Мизуно Јадро Рамен Фронт 3.5 Инсеам Ворте Хибрид Одбојка Шорцеви
zoom_in

Мизуно Јадро Рамен Фронт 3.5 Инсеам Ворте Хибрид Одбојка Шорцеви

DEN 2078.24

Количина на стоки
check Достапно на барање

Одликувајќи се со помал пораст со широк појас, Рамниот Преден Вител Хибриден Краток Има 3,5-инчен спој со обложена, рамна шипка за удобност и стабилност. Истиот широк појас како Рамниот Преден Краток, Истиот преден и заден спој Како Вител Краток Со малку пократок 3,5 инчен спој, ја зголемува удобноста за време на играта.

Избор на купувачи..