• Неодамнешно
Ултра XP Карбуратор
zoom_in

Ултра XP Карбуратор

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Примарното вратило за гас е ограничено за да се спречи влегување на остатоци и контаминации. Влезот за контуриран вентури нуди избалансиран проток на воздух за зголемена коњска сила. Нерѓосувачки челик прилагодлива секундарна врска.

Избор на купувачи..