• Неодамнешно
маици возидаоке за жени долги врвови со виножито две линии пуловер мода женски дуксер ракав сказална женска блуза греј ххл
zoom_in

маици возидаоке за жени долги врвови со виножито две линии пуловер мода женски дуксер ракав сказална женска блуза греј ххл

DEN 360.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

24 "Рамо : 55cm/21.Карактеристики : Кроп Топ, Женски Моден Летен Врв, Најдобар Натпревар за Шорцеви, Здолништа, Фармерки и Панталони за Хеланки.Ве молиме љубезно проверете ја сликата за деталите за големината пред да ја купите. Пакетот вклучува : 1 парче врв. Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 112см/44.67 "Рамо : 54см/21. Ако не сте сигурни во големината .05 "Должина : 63см/24.87" Ракав : 55см/21.

Избор на купувачи..