• Неодамнешно
Заинпе Памучен Силиконски Држач За Тенџере Отпорен На Топлина Нелизгачки Ракавици За Рерна Греј
zoom_in

Заинпе Памучен Силиконски Држач За Тенџере Отпорен На Топлина Нелизгачки Ракавици За Рерна Греј

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Пакет : 5 х сива носителот тенџере . Персонализиран Дизајн : со сива тема, едноставна и стилска, секој држач за тенџере е опремен со џеб, можете безбедно да ја извадите тавата за печење од рерната. Боја : Сива Издржлива И Не се лизга : Едната страна од држачот за тенџере е памучна фротирна ткаенина и печатен силикон со пруги, а другата страна е полиестерски памук. Во средината на држачот за тенџере има памук, кој може ефикасно да го блокира ширењето на топлината, така што нема потреба да се грижите дали ќе изгорите. Може да се користи и како украси за закачување во кујната. Одлична Вредност : 5 држачи за кујнски тенџере ќе ги задоволат повеќето од вашите потреби во кујната. Лесен За Чување : Секој држач за тенџере е опремен со висечки прстен, можете да ги закачите каде сакате. И, исто така, можете безбедно да ги извадите садовите од рерната без да бидете попарени. Со сива тема, едноставна и стилска, секој држач за тенџере е опремен со џеб, можете безбедно да ја извадите тавата за печење од рерната.

Избор на купувачи..