• Неодамнешно
Ројалов Женски Тркалезен Врат Плисирана Чипка Маица Со Кратки Ракави Печатени Врвови
zoom_in

Ројалов Женски Тркалезен Врат Плисирана Чипка Маица Со Кратки Ракави Печатени Врвови

DEN 231.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големина : S Биста : 96cm/37.80" Рамо : 40cm/15.75" Ракав : 19cm/7.48" Должина : 68cm/26.77"Големина : M Биста : 102cm/40.16" Рамо : 41cm/16.14" Ракав : 20cm/7.87" Должина : 69cm/27.17"Големина : L Биста : 108см/42,52" рамо : 42см/16,54" ракав : 21см/8,27" должина : 70см/27,56"големина : xl Биста : 114см/44,88" рамо : 43см/16,93" ракав : 22см/8,66" должина : 71см/27,95"големина : ххл Биста : 120см/47.24" рамо : 44cm/17.32" ракав : 23cm/9.06" должина : 72cm/28.35"големина : xxxl биста : 126cm/49.61" рамо : 45cm/17.72" ракав : 24cm/9.45" должина : 73cm/28.74"големина : xxxxl Биста : 132cm/51.97" рамо : 46cm/18.11" ракав : 25cm/9.84" должина : 74cm/29.13"големина : xxxxl биста : 138cm/54.33" рамо : 47cm/18.50" ракав : 26cm/10.24" должина : 75cm/29.53"стил : секојдневен,Моден Дебелина : стандардна летна маица со кратки ракави за жени Како да се мие : ладно миење раце,закачување или Сушење на линија : одговара на големината Погодна за лето,слободно време, патување, секојдневен живот, Забава, Клуб каде било женски модни туники Со кратки ракави обични врвови : жени Occasion : Daily Polyester,Spandex Season : Spring/Autumn/Spring/Winter Season : Autumn/Spring/Winter/Summer It толку е лесно да се спари со фармерки, шорцеви или џегинг за стилски изглед оваа сезона!Што добивате : 1xwomenените Се На Врвот 95% Полиестер, 5% Спандекс. Увезени. Ткаенината е мека и удобна, еластична, лесна и дише. Моден Дизајн. Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања.

Избор на купувачи..