• Неодамнешно
Време И Тру Дозвола Празно Платно Патент Торбичка ЗА Сам Занаетчиски Чанти За Шминка Со Платнена Козметичка Торба Повеќенаменски Патни Торби Пенкало Молив Случај
zoom_in

Време И Тру Дозвола Празно Платно Патент Торбичка ЗА Сам Занаетчиски Чанти За Шминка Со Платнена Козметичка Торба Повеќенаменски

DEN 207.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Празно Платно Торбичка Со Патент ЗА Сам Занаетчиски Чанти За Шминка Со Платнена Козметичка Торба Повеќенаменски Патни Торби Пенкало Со Молив Опис : кутија За моливи Со Платно со патент, мерка, лесна, мека и издржлива, не е лесна за кинење, доволна количина за вашата секојдневна употреба.Платнени Кеси : овие празни платнени торбички се меки, силни, не се лесни за кинење и издржливи. Тие можат да се користат за складирање на козметика, или, додатоци, итн. Тие се многу добри мали кеси за складирање.Совршен За Сам Проект : Обична празна платнена торба ви овозможува да сликате, украсувате, печатите, везете, ослободувате и правите своја персонализирана торба.Повеќенаменска Торба : Нашата кутија за платно, покрај тоа што се користи како торба со молив, како и акозметичка кеса, чанта за монети, торба за сметки, торба за подароци,организатор на патувања и многу повеќе.Практичниот патент е соодветен за чување на вашите омилени предмети во вашата чанта, чанта, ранец, куфер за патување, шопинг, канцелариска употреба.Пакет Вклучени : 1x молив случај 1.100% сосема нов и добар квалитет. 2.Нетоксични, цврсти и долготрајни. 3.Погоден за празничен, супер новиот стил сигурно ќе го привлече вниманието на луѓето и ќе се бара. 4.Безбедност на материјалот, ве молиме бидете сигурни да го користите. 5.Пред употреба, детално проверете го описот на производот.

Избор на купувачи..