• Неодамнешно
Дури Дијана Геометриски Марокански Волна Област Килим, Сива Слонова Коска, 8' 8 ' Круг
zoom_in

Дури Дијана Геометриски Марокански Волна Област Килим, Сива Слонова Коска, 8' 8 ' Круг

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Правосмукалка (по можност една без шипки за тепање) редовно и чиста на самото место; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на тепих; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Висина на купот : 0,25 инчи. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Стилски додаток за секоја соба.

Избор на купувачи..