• Неодамнешно
фт. Претходно Осветлени Разнобојни Г ПРЕДВОДЕНИ Дерби Бор
zoom_in

фт. Претходно Осветлени Разнобојни Г ПРЕДВОДЕНИ Дерби Бор

DEN 639.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Класична комбинација на традиција и технологија, Оваа разнобојна Борова Елка осветлена СО ЛЕР убаво ќе ја осветли целата ваша празнична сезона! Обликувана висина од здолништа од 4 стапки до основна ширина од 30 инчи, овој прекрасен Бор е претходно нанижан со 200 повеќебојни светилки Со вжарено и 35 ул-Наведени, г40 повеќебојни И енергетски ефикасни LED светла. 393 врвовите од Бор стојат подготвени гордо да ги прикажат вашите омилени украси и наследства, А Борот е поддржан од цврст метален држач со 4 краци за безбедност и стабилност, додека сепак остава многу простор за подароци од Дедо мраз. Собрани Димензии На Дрвото : 30инл за 30инв за 48инх. Претходно Нанижани со 200 Повеќебојни БЛЕСКАВО Светла и 35 G40 ПОВЕЌЕБОЈНИ LED светла; Вклучени Се Заменски Светилки. Ова осветлено дрво се напојува со КАБЕЛ Наведен ЗА вашата безбедност. Сијалиците Г40 сигурно ќе дадат изјава со чувството "враќање назад"!. Ова дрво има 393 совети за гранки за да ги покажете вашите омилени украси и украси. Дрвото е УЛ-Наведено И Отпорно На Пожар за Безбедност.

Избор на купувачи..