• Неодамнешно
Предниот Возач Или Совозачката Страна Двојна Цевка Амортизер За Шеви Колорадо 2004-2012
zoom_in

Предниот Возач Или Совозачката Страна Двојна Цевка Амортизер За Шеви Колорадо 2004-2012

DEN 687.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

ПРТ е вашата едношалтерска продавница за производи за пренос на топлина и контрола на возење со врвен квалитет, дизајнирани да ги исполнуваат или надминуваат оем деловите. Компанијата ги нуди своите висококвалитетни радијатори, кондензатори, грејачи, удари, потпори, стабилизатори на воланот и поефикасни производи за да уживате во непречено возачко искуство без проблеми. Секој крај секој ПРТ производ се тестира до 3 пати за време на производството, вклучувајќи вибрации, пукање и тестирање на животната средина. Резултатите потоа се користат за создавање производ со уште поголема издржливост и подобри перформанси. ПРТ ја знае вредноста на инвестирањето во иднина и постојано се радува на новите технологии од утре. Фитмент : Фитс : Шеви Колорадо 2004-2012фитс : Гмц Кањон 2004-2012фитс : Исузу и-Серија 2006-2007 Спецификации : Компресирана Должина : 9,37" (238,00 мм)Продолжена Должина : 14,45" (367,00 мм)Должина На Удар : 5,08" (129,00 мм)горна монтажа : Монтажа На Завртки : стоп за продолжен браник : стоп За СКОКАЊЕ со скокање-ску : 981/173803карактеристики И Придобивки Висококвалитетни Радијатори, Кондензатори, Грејачи, удари, потпори, стабилизатори на воланот и Поефикасни производи. Дизајниран со подесување на возење со голема брзина ќе ви овозможи подобрено ракување, влечење во свиоци, стабилност и контрола при големи брзини. КУПЕТЕ СО ДОВЕРБА-Ако делот е оштетен за време на пратката, ќе испратиме замена Во рок Од Два работни дена, без проблеми. Ако го добиете тркалото и не одговара точно како што се очекуваше, ќе ви дадеме 100% поврат.

Избор на купувачи..