• Неодамнешно
Uerlsty Жени Леопард Печатење Леопард Дуксер Обичен Пуловер Скокач Врвот
zoom_in

Uerlsty Жени Леопард Печатење Леопард Дуксер Обичен Пуловер Скокач Врвот

DEN 271.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

[ИЗВЕСТУВАЊЕ] - Почитуван клиент, ве молиме љубезно погледнете ја табелата со големини прикажана на сликата и дозволете 1-2см/0,39-0,78 инчи се разликува, со цел да се избегнат непотребни враќања или замени. Карактеристики на производот : Главен Материјал : Полиестер+Спандекс Карактеристики : Леопард,Љубов,Лабаво Вклопување, Фустан За Печатење, Секојдневен Стил Прилики : Плажа, Вокација, Забава, Работа, Надвор, Слободно Време, Свечено, Патување, Секојдневно Носење, Домашно Носење Сезона : Пролет И Aut Големина На Ознака : С, М, Л, XL, 2xlgarment Нега : Рачно перење Или Нежно Машинско Перење Содржина На Пакетот : 1 х Маица Фустан Леопард,Љубов Печати. Лабаво Вклопување. Маица Фустан. Со качулка. Повик.

Избор на купувачи..