• Неодамнешно
Вивиањо ХД Плус Големина Женски Фустани Дозвола Жени Мода Печатени Повик Круг-Вратот Без Ракави Долг Фустан Враќања Топла Розова
zoom_in

Вивиањо ХД Плус Големина Женски Фустани Дозвола Жени Мода Печатени Повик Круг-Вратот Без Ракави Долг Фустан Враќања Топла Розова

DEN 548.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женски Моден Печатен Секојдневен Долг Фустан Без Ракави Без Ракави : 1. Карактеристики : Печатен, кружен врат, без ракави, секојдневна облека, секојдневна облека, модерен и модерен дизајн, модерна и секојдневна облека.2. Материјал : Полиестерски влакна, изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни, меки и удобни. 3. Специјалниот дизајн со цврста боја го прави фустанот посвеж и елегантен. 4. Повод : Одмор, секојдневен живот, роденден, состанок, танцова изведба, собир, свадба, семеен одмор итн. Погоден за лето и пролет.5. Ова Е Супер дише Лесен Фустан Сезона : лето : женски, девојка повод : секојдневен, секојдневен материјал : тип на полиестерпетер : цврст стил на боја : секојдневна и модерна должина : должина на минислиев : краток ракав како да се исчисти : рачно миење ладно, закачување или сушење што добивате : 1 ПАРЧИЊА Фустанизирај : XXL Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 114cm/44.88 "Половината : 95cm/37.40" Колк : 116cm/45.67 "Должина : 91cm/35.83" Плус Големина Женски Фустани Дозвола Жени Мода Печатени Повик Круг-Вратот Без Ракави Долг Фустан Враќања. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Овој фустан без ракави ќе и ласка на вашата фигура и ќе направи да изгледате потенок. Материјалот е удобен,лесен и лесен за деформација по миењето. Стил лажат уникатен, не е лесно да се судрат облека, направи најмногу посебна таа личност.

Избор на купувачи..