• Неодамнешно
Комплет Облека За Бебиња Виножито Плетени Ромпери Без Ракави Боди Со Лента За Глава Облека За Мали Деца
zoom_in

Комплет Облека За Бебиња Виножито Плетени Ромпери Без Ракави Боди Со Лента За Глава Облека За Мали Деца

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Прилики : Симпатична летна облека за девојчиња совршена за секојдневно носење, летни денови, секојдневно облекување, училиште, забава, роденден, празник, детска фотографија, посета, одличен подарок за туширање за бебиња, исто така и за близнаци со бебиња кои одговараат на семејната домашна облека.0" Должина(не вклучува ремен) : 31см/12.0" Големина : 90 Соодветна возраст : 9 Месеци Соодветна возраст до : 12 Месеци Биста : 42см/16.

Избор на купувачи..