• Неодамнешно
Делта Two Две Рачка Широко Распространета Канал Бања Тапа, Нерѓосувачки
zoom_in

Делта Two Две Рачка Широко Распространета Канал Бања Тапа, Нерѓосувачки

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Делта® славини СО ДИЈАМАНТ? Технологијата на заптивки функционира како нова за живот со патентиран дизајн кој ги намалува точките на истекување, е помалку мака за инсталирање и трае двојно подолго од индустрискиот стандард*. Можете да инсталирате со доверба, знаејќи дека делта славините се поддржани од Нашата Доживотна Ограничена Гаранција. Делта Вотерсенс означени славини, тушеви и тоалети користат најмалку 20% помалку вода од индустрискиот стандард?заштеда на пари без загрозување на перформансите. * Индустрискиот стандард се базира НА ASME A112.18.1 од 500.000 циклуси. Карактеристики : Технологијата НА Дијамантски Заптивки е помалку мака за инсталирање и помага вашата славина да функционира како нова доживотно, намалувајќи ги точките на истекување и трае двојно подолго од индустрискиот стандард. Сѐ што ви треба е заедно во една погодна кутија, вклучувајќи интегрирани линии за снабдување Со Inno Flex PEX. Ламинарниот проток дава прекрасен, префинет изглед кој го надополнува дизајнот на славината. 3-дупка 4-16 " инсталација. Метален скокачки прозорец. Тапа И Заврши Доживотна Ограничена Гаранција. Спецификации : Рачка : Рачка Со Две Рачки. Олово Слободен Согласност : Да. Должина На Излив : 6-1/8". Излив Вкупна Висина : 4-3/16". Излив Висина Палубата На Аератор : 4-1/2". Тип на вентил : ЕУРОМОЦИЈА ДИЈАМАНТ(ТМ) Вентил. Дупки за Инсталација : 3-дупка 4-16" инсталација. Вкупна Длабочина : 14". Вкупна Ширина : 6.13". Вкупна Висина : 4.19". Стапка на проток : 1.20 ГПМ. ЦИК Сертифициран : Да. Вотерсенс : Да.

Избор на купувачи..