• Неодамнешно
Не Плашете Се босанецот е тука Босна Гордост Унисе Дуксер, С-2ХЛ
zoom_in

Не Плашете Се босанецот е тука Босна Гордост Унисе Дуксер, С-2ХЛ

DEN 415.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

Совршен за Оние кои имаат Босанска Гордост и Се Горди и Патриотски што се од Босна. Идеален за секоја ситуација, унисекс тешка мешавина дуксер на екипажот е чиста удобност. Овие алишта се направени од полиестер и памук. Оваа комбинација им помага на дизајните да изгледаат свежо и убаво. Јаката е ребрести плетена, така што ја задржува својата форма дури и по миењето. На овие џемпери нема чешање на страничните шевови. : 50% памук, 50% полиестер. : Средно тешка ткаенина (8,0 мл/јд2 (271,25 г/м2)). : Лабаво вклопување. : Зашиена етикета. : Трча верно на големината Немаат Страв босанецот е тука Босна Гордост Унисекс Дуксер, С-2ХЛ.

Избор на купувачи..