• Неодамнешно
Јувул Фармерки За Жени Трендовски, Женска Мода Секојдневна Еластична Широка Нога Со Висок Струк Лабава Работа Долги Палацо Панталони Панталони Со Џебови Сина ХХХХ
zoom_in

Јувул Фармерки За Жени Трендовски, Женска Мода Секојдневна Еластична Широка Нога Со Висок Струк Лабава Работа Долги Палацо Панталони

DEN 559.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овие панталони се произведени во согласност со сите стандарди за облека и цврсто се вклопуваат за безбедно носење. Ве молиме погледнете го мерењето на големината на сликата пред да нарачате. Измијте ги рацете со чиста вода, не избелувајте, не мијте со топла вода и закачете ја да се исуши. Поради преклопување и транспорт, можеби се очигледни брчки.Ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Панталони Големина. Овие Совршени За опуштање наоколу или активности на отворено. За најдобри резултати, измијте со благ детергент на нежен циклус и исушете го на ниско ниво.Моден дизајн, Нов, висок квалитет!Материјал : Полиестер, Спандекс Главна Боја : Како Што Покажува Сликата : Модниот И модниот дизајн ве прават попривлечни одлични За секојдневно, Секојдневно, домашно носење или лежење наоколу или на отворено activities.

Избор на купувачи..