• Неодамнешно
Флеш Мебел Трст Современа Прилагодлива Висина Барстол Во Темно Сива Ткаенина
zoom_in

Флеш Мебел Трст Современа Прилагодлива Висина Барстол Во Темно Сива Ткаенина

DEN 1406.72

Количина на стоки
check Достапно на барање

Раскошот и елеганцијата се спојуваат во оваа темно сива прилагодлива висина барстол за да создадат топло, добредојдено чувство во кујната, трпезаријата или просторот за барови. Заоблениот модиш назад и длабокото седиште за перничиња додаваат ниво на удобност. Седиштето е обложено со 2,5" пена и тапациран во прекрасен, но сепак издржлив тапацир од ткаенина. Вртливото седиште лесно се прилагодува од шалтер до висина на шипката користејќи ја удобната рачка за подигнување на гас, која се наоѓа веднаш под седиштето. Хромираната основа и потпирачот за нозе го надополнуваат модерниот дизајн на столот. За да помогне да се обезбеди дополнителна заштита на подовите, основата има скриен пластичен прстен. Дизајниран за станбена употреба, оваа столица е одличен избор кога сакате современ изглед за вашиот дом. Столче Во Современ Стил. Удобност Формирање Назад Дизајн. Темно Сива Ткаенина Тапацир. Кал 117 Огноотпорна Пена. Висина Прилагодлив 360 Степен Вртливо Седиште со Гас Лифт. Седиштето Се Прилагодува Од Бројач До Висина на Шипката. Потпирач за нозе. Хром База. Дијаметар На Основата : 17.625". Дизајниран Само За Станбена Употреба.

Избор на купувачи..