• Неодамнешно
Lightahead® Машина За Учење Играчка Пренослив Мултифункционален Интелективен Разговорлив Лаптоп Со Забавни Активности - Интелигентна Машина За Учење Едукативна Играч
zoom_in

Lightahead® Машина За Учење Играчка Пренослив Мултифункционален Интелективен Разговорлив Лаптоп Со Забавни Активности - Интелигентна

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Играчката За Машина За Учење Lightahead® е поедноставен, но интересен компјутер кој им помага на децата да учат самостојно и да градат креативни вештини. Оваа интелигентна машина за учење што зборува со 25 забавни активности! вклучувајќи Учење англиски, Математика, Музика, Меморија, Време и Игри. Карактеристики на производот-Интелигентна машина за учење со 25 забавни активности! вклучувајќи Учење англиски, Математика, Меморија, Време, Музика и Игри. - Привлечна Анимација, Забавни звучни ефекти, Игри Со Играчи, Пријателски глас го прави совршен лаптоп за учење за вашето дете. - Овие интересни компјутери се многу ефикасни во помагањето на децата да учат самостојно и изградени креативни вештини.

Избор на купувачи..