• Неодамнешно
Ван Хојзен Голема И Висока Манжетна Фустан Панталони
zoom_in

Ван Хојзен Голема И Висока Манжетна Фустан Панталони

DEN 624.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Чувствувајте се полирано како што изгледате во Оваа Плисирана Панталона За Фустан Ван Хојзен. Половината за продолжување што се протега до два инчи го прави овој стил со манжетни удобен за носење преку ден директно во ноќ. Создаден само за нашиот голем И Висок клиент, овој панталон има попростран крој наоколу. Со завршница отпорна на брчки, овој стил секогаш ќе изгледа најдобро. Скриен продолжувач половината се протега до 2" за удобност. Двојно наборен преден дел со странични џебови и задни џебови за заварување. Скриено затворање со кука и очи.

Избор на купувачи..