• Неодамнешно
Урбана Оклопна Опрема Магма-Заден капак за мобилен телефон-солиден-композитен-црн, магма-За Samsung Galaxy S7
zoom_in

Урбана Оклопна Опрема Магма-Заден капак за мобилен телефон-солиден-композитен-црн, магма-За Samsung Galaxy S7

DEN 719.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

Урбан Оклоп Опрема Магма задниот капак За Мобилен Телефон Клучни Карактеристики и Придобивки : пердув-лесна композитна конструкција. Оклоп школка и меко јадро отпорно на удари. Над тактилни копчиња со големина и цврсто држење што не се лизга. Лесен пристап до екранот на допир и пристаништата. Отпорни на гребење лизгачки влошки и опкружувачки екран. Ги исполнува воените стандарди за тестирање на пад (МИЛ СПБ 810ГР 516.6).

Избор на купувачи..