• Неодамнешно
Менс Ретро Маица Мајами Бич Бела, Голема
zoom_in

Менс Ретро Маица Мајами Бич Бела, Голема

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нашите гроздобер маици се изработени од најдобриот памук што се врти со прстен, што ги прави меки на допир и ох-толку удобни. Тие се испечатени со задебелени црни дизајни кои ќе останат верни на формата во годините што доаѓаат. Без разлика дали го погодувате градот или присуствувате на фестивал, нашите маици се совршен избор за секоја пригода.Ретро маичката е сигурен начин да додадете допир на талент во секој ансамбл. Без разлика дали се облекувате за ноќно излегување или само извршувате задачи, ретро маичката може да му даде на вашиот изглед уникатна и гроздобер атмосфера.Нашите маици се со големина за да одговараат на повеќето луѓе, затоа продолжете и нарачајте ја вашата вообичаена големина. Ве покривме, од најмалите дами до најгорливите момци.Нашите ретро маици се печатени на екран во мали серии, што обезбедува висококвалитетни и издржливи отпечатоци кои ќе траат долго време. ЕКРАН ОТПЕЧАТЕН ВО МАЛИ СЕРИИ ВО ЊУ ЏЕРСИ, САДСИТЕ МАИЦИ СЕ ПАМУК СО ПРСТЕН. ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ПОДДРШКАТА НА МАЛИОТ БИЗ! СЕМЕЈСТВО ВО СОПСТВЕНОСТ од 2008 година 100% Памук. Произведено во САД и Увезено. Ретро стил. Рингспун Маичка. Екран Печатени ВО ЊУ ЏЕРСИ САД. Машки / Унисекс Стил Стандардна Големина. Белата Маичка Црн Дизајн.

Избор на купувачи..