• Неодамнешно
Гласник фолио-тастатура и фолио случај-Bluetooth-САД
zoom_in

Гласник фолио-тастатура и фолио случај-Bluetooth-САД

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

ЗАГГ Месинџер Фолио-тастатура и фолио случај-Клучни Карактеристики И Придобивки НА САД : Типови исто како лаптоп со удобни копчиња во стилот на островот, Фолиото На Гласникот се чувствува исто како тастатура за лаптоп за да можете лесно да испраќате е-пошта, блог и белешки. Идеален агол на гледањеполната ширина на потпирачот обезбедува стабилност и идеален агол на гледање кој е совршен за пишување или гледање на вашето омилено шоу. Дизајн кој се издвојуваинтуитивниот дизајн го подобрува вашиот таблет со брзо кршење на своето место додека неговиот стилски капак од ткаенина се издвојува во стил.

Избор на купувачи..