• Неодамнешно
NCAT НАРЕДЕНИ PURS
zoom_in

NCAT НАРЕДЕНИ PURS

DEN 255.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

НЕБРАСКА NCAT4017 НАРЕДЕНИ PURS Слободен превозот на нарачки над 3 35 На Фан Продавница Од Страна На Фанатици. Бренд : Волшебна Облека. Материјал : 60% Памук/40% Полиестер. Јака Без Ознаки. Официјално лиценциран. Лесен дуксер погоден за благи температури. Увезени. Машинско перење, сува сува ниска. Потресена графика за печатење на екранот. Хауба без врвка за влечење. Пуловер. Графика за печатење на екранот. Долг ракав.

Избор на купувачи..