• Неодамнешно
Ктингхуа Новороденче Девојче Момче Западна Облека Кравјо Печатење Краток Ракав Ромпер Комбинезон Една Летна Облека Црна 12 Месеци
zoom_in

Ктингхуа Новороденче Девојче Момче Западна Облека Кравјо Печатење Краток Ракав Ромпер Комбинезон Една Летна Облека Црна 12 Месеци

DEN 239.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Бебе Бебе Западна Каубојски Комбинезон, Цртан Филм Бик Главата Печати Краток Ракав Круг Вратот Ромпер За Момчиња Девојки, 0-18 Месеци. Големина шема : . Големина(см)tttttt. 60t Length : t42t Bust : t48tsugget Возраст : t0 - 3 Месеци. 70должина : t44t Bust : t50t Suggest Возраст : t3-6 Месеци. 80tlenght : t46t Bust : t52t Suggest Возраст : t6 - 12 Месеци. 90tlenght : t48t Bust : t54t Suggest Возраст : t12 - 18 Месеци. Големина (инч)tttttt. 60t Length : t16, 54 t Bust : t18, 90 t Suggest Возраст : t0 - 3 Месеци. 70должина : t17, 32 t Bust : t19, 69 t Suggest Возраст : t3-6 Месеци. 80tlenght : t18. 11 t Bust : t20. 47 t Suggest Возраст : t6 - 12 Месеци. 90tlenght : t18, 90 t Bust : t21, 26 t Suggest Возраст : t12 - 18 Месеци. Спецификација : . Материјали : Мешавина Од Памук. Бои : Бела, Црна, Каки, Магента, Сина Портокалова. Стил : Секојдневен. Сезона : Лето. Шема : Печатење На Главата На Бикот. Возраст : Новороденче. Вклучен Пакет. 1 * Комбинезон . Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не и ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Висококвалитетен материјал : бебешки ромпери, изработени од памучна мешавина, ткаенина погодна за кожата, пријателска за детската кожа, обезбедувајќи одлична удобност и издржливост. Карактеристики : Летен западен каубојски рекреативен комбинезон, цртан филм печатење со букви од бик/кактус, краток ракав, тркалезен врат, предвремено затворање на дното, лесен за носење и полетување, супер симпатичен. Соодветна возраст : Погоден за деца (0-18 месеци бебе) кои штотуку се родени. Ве молиме погледнете ја табелата со големини за детали и изберете ја соодветната големина според вистинското тело на детето. Појавување : може да се совпадне со лак за глава и капа за да се создаде моден ефект, а децата ќе добијат повеќе пофалби од другите. Повод : комбинезон за бебиња е погоден за секојдневниот живот, паркови, празници, тематски забави, плажи, празници и други прилики.

Избор на купувачи..