• Неодамнешно
Најубавата Матура Во Светот Сезона На Дипломирање Налепница Декорација Постер Плејбил Позадина Прозорец Налепница
zoom_in

Најубавата Матура Во Светот Сезона На Дипломирање Налепница Декорација Постер Плејбил Позадина Прозорец Налепница

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големина : 80см х 55см / . Околу налепниците има бел раб од 0,2 см (0,08 инчи). Класификација : Налепници, Декорација, Постер карактеристика : - квалитетни винилни материјали : отпорна на влага, отпорна на притисок и анти-масло-Сјајна и елегантна површина : : лесна за чистење и гребење, отпорна на нечистотија и вода-Едноставен процес на инсталација-Никогаш не грижете се за меурчиња или набори.- Лесно се отстранува без оштетување на површините-Совршено нанесете за да создадете специјална и уникатна декорација на ѕидот.Материјал : квалитетен винил материјал количина на пакет : 1 х налепници водоотпорен : Да, овој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Најубавата Диплома Во Светот Сезона Налепница Декорација Постер Плејбил Позадина Прозорец Налепница.

Избор на купувачи..