• Неодамнешно
Исмејување Птица Перница Случај компјутер-242954-1
zoom_in

Исмејување Птица Перница Случај компјутер-242954-1

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Потсмевачката птица е одличен начин да додадете прскање стил во секоја просторија. Уникатниот дизајн на оваа футрола за фрлање 16" х 16 " сигурно ќе ги сврти главите. Изработен од издржлив сатенски материјал со задно преклопување над затворањето. Слика отпечатена на едната страна. Машина за перење, ладна вода, без белило, свртете внатре кон надвор. Перница вметнете не се вклучени. Перница вметнете не се вклучени. Димензии : 16 "х 16" (квадрат). Изработен од издржлив сатенски материјал со преклопување на затворање, погоден за употреба во секоја просторија. Машина за перење-ладна вода. Слика од едната страна.

Избор на купувачи..