• Неодамнешно
Прицврстувач За Воздушни Дупки лек, Прилагодлив Внатрешен Надворешен 1.1 Во Рачна Преса За Смола Пластична Самозаклучување, Црна
zoom_in

Прицврстувач За Воздушни Дупки лек, Прилагодлив Внатрешен Надворешен 1.1 Во Рачна Преса За Смола Пластична Самозаклучување,

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опис : *Сосема нов и висок квалитет.* Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба .*Прилагодлива внатрешна 15 надворешна смола од 28мм пластична рачна преса пластична машка и женска самозаклучувачка*Пластичен прицврстувач за дупки. Производот користи нови материјали. Пластичната дупчица може да ја замени традиционалната метална дупчица за да ги реши проблемите со металната дупчица ' рѓа, печење боја и галванизација спецификација : Големина : Внатрешен дијаметар 18мм, надворешен дијаметар 25ммбојка : црна,бела боја : 10,30,50,100 парчиња пакет вклучува : 1*прицврстување На Воздушната дупка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Пластични дупчица прицврстувач. Производот користи нови материјали. Пластичната дупчица може да ја замени традиционалната метална дупчица за да ги реши проблемите со ' рѓа на металната дупка, печење боја и галванизација. Прилагодлива внатрешна 15 надворешна смола од 28мм пластична рачна преса пластична машка и женска самозаклучување. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Големина : внатрешен дијаметар 18мм, надворешен дијаметар 25мм. 1*прицврстувач За Воздушни дупки.

Избор на купувачи..