• Неодамнешно
Најк Зум Навивач Чад Сиво Големи Детски Чевли Чад Сиво-Метално Сребро bq5633-050
zoom_in

Најк Зум Навивач Чад Сиво Големи Детски Чевли Чад Сиво-Метално Сребро bq5633-050

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Навивачот 1 е првата понуда на Најк за Џанис Антетокунмпо и можеме да видиме дека ова е почеток на прекрасно пријателство. Направена за да се одржи МВП, оваа силуета е конструирана за да се зголеми стабилноста и перформансите.Мрежест јазик со затворање со врвка и брендирање гумен надворешен ѓон за влечење и стабилност, плетен текстил со мрежа, увезен 100% Автентичен.Стил Број : bq5633-050состојба : Нов Мрежест јазик со затворање на врвки и брендирање. Гумен надворешен ѓон за влечење и стабилност. Најк мрежа-плетени текстил горниот.

Избор на купувачи..