• Неодамнешно
Нерѓосувачки Челик Полиран Сино Јаглеродни Влакна Вметнување Прстен
zoom_in

Нерѓосувачки Челик Полиран Сино Јаглеродни Влакна Вметнување Прстен

DEN 207.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Задебелен и исклучителен, овој прстен од нерѓосувачки челик ќе направи идеален начин за надградба на вашиот личен стил. Овој прстен широк 8мм има раскошно светло сино јаглеродно влакно што се вметнува за привлечна привлечност. Овој прстен е достапен во големина на прст 7.Метална Тежина : 6,59 Грама Накит Тип : Моден Стил : Свадбен Бенд : Унисекс Метал : Нерѓосувачки Челик Метална Боја : Бел Материјал : Светло Сини Јаглеродни Влакна Ширина на Лентата : 8ммринг Големина : 7 вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина Ширина : 8мм Сини јаглеродни влакна.

Избор на купувачи..