• Неодамнешно
Модвеј Палета Јадење Страна Стол Сет На Во Розова Боја
zoom_in

Модвеј Палета Јадење Страна Стол Сет На Во Розова Боја

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Со чуден минимализам, Палетата Модерна Трпезарија Од Средината На Векот Акцент На Страничниот Стол Од 2 Е непречено елегантно ажурирање за декорот на вашата трпезарија. Цврсто конструирана со издржливо обликувано пластично седиште и грб, Палетата обезбедува стилско седиште и грб за јадење и разговор. Погодно наредени за лесно складирање, металните нозе обложени со прав на столчето за јадење доаѓаат со капачиња за стапала што не означуваат за заштита на подот. Палетата е разноврсна трпезариска столица што ќе го подобри декорот на вашата трпезарија или која било друга област како стол за акцент. Доаѓа Целосно Собрани. Капацитет На Тежина на столот : 331 фунти. Сетот Вклучува : . КОМПЛЕТ СТРАНИЧЕН СТОЛ За Јадење Со две Палети ВО СРЕДИНАТА НА ВЕКОТ - СО каприциозен дизајн со слободен проток, чистите линии, заоблените форми и минималистичкиот стил на овој стол за јадење, го прават совршен избор за модерниот дом или стан. Лесен ДИЗАЈН - Изграден цврст За секојдневна употреба, овој стол за јадење има издржливо обликувано пластично седиште и грб и лежи на врвот на метални нозе обложени со прав со капачиња што не означуваат за заштита на подот. СТОЛ ЗА РЕДЕЊЕ-разноврсниот дизајн на оваа трпезариска столица лесно се собира кога не се користи. Воведете го во кујнски ќош, трпезарија, дневна соба, студентски дом или каде било што ви треба дополнително седење. АКЦЕНТ СТОЛ МЕРЕЊА-Подобрување на вашиот трпезарија простор или дневна соба со овој средината на векот модерен акцент стол. Доаѓа Целосно Собрани. Димензии : 19,5 "х 17,3 " х 30"; Капацитет На Тежина : 331 фунти.

Избор на купувачи..