• Неодамнешно
Црвено Кап Унизе Копче Преден Елек
zoom_in

Црвено Кап Унизе Копче Преден Елек

DEN 351.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Класичен изглед со преден дел со четири копчиња. Еден џеб на градите и два долни предни џебови додаваат складирање без рефус и со четири задебелени бои за избор, ќе се истакнете повеќе од вашата услуга. Предно со четири копчиња; завршна обработка на ослободување На Почвата Во џебот на Градите.

Избор на купувачи..