• Неодамнешно
Ракавици За Вата За Возрасни ролингс Со Ремен За Компресија
zoom_in

Ракавици За Вата За Возрасни ролингс Со Ремен За Компресија

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Новата ракавица за вата Од Серијата Работни Коњи сега има систем за зглоб со компресија. Оваа ракавица, исто така, се одликува со Ексклузивен Систем за Динамично Вклопување, кој обезбедува подобра удобност и поголема флексија и чувство во игра. Ролингс дура-плус рампа дава дополнителна заштита во дланката. Работниот Коњ е опремен и со двојно плетени спандекс пофини шипки и армирано еластично затворање на зглобот. Обележано Од Системот За Компресија На Компресија. Карактеристики Rowlings ексклузивен Динамичен Систем За Вклопување. Издржлива кожна дланка Од Масло. Ролингс Дура Плус палма рампа. Големини-Возрасни S-XXL.

Избор на купувачи..