• Неодамнешно
Јехуда Мацос Органска Спелта Мацо, Античко Жито, 10. Оз
zoom_in

Јехуда Мацос Органска Спелта Мацо, Античко Жито, 10. Оз

DEN 98.24

Количина на стоки
check Достапно на барање

Мацо направено од 100% органско спелувано брашно. Јехуда Мацос Органска Спелта Мацо, Античко Жито, 10,5 Мл : Заверена Од Православната Унија. Кошер За Пасха. Спелт мацо е направен со 100% органско спелувано брашно. Увезени Од Израел. Направено со целосно природни состојки.

Избор на купувачи..