• Неодамнешно
Беркли Дредгер Риболов Мамка, ХД Сина Харинга, оз
zoom_in

Беркли Дредгер Риболов Мамка, ХД Сина Харинга, оз

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сега ја фаќате рибата. Со бавен пораст на паузата, мамките предизвикуваат каснувања од сите видови дивеч. ИЗДРЖЛИВ И ТОЧЕН : Фаќајќи ја суштината и дејството на вешто изработените дрвени мамки, оваа синтетичка мамка обезбедува прецизност и издржливост со секоја актерска екипа. Големина На Кука : 6. Поради оваа посветеност можеме со сигурност да кажеме - ја завршивме науката.

Избор на купувачи..