• Неодамнешно
Ајомет Хавајски Кошула Мажи Лето Хаваи Топ Голема Големина Ревер Печатени Превртување Јака Лабава Повик Дише Кошула Жолта, 3XL
zoom_in

Ајомет Хавајски Кошула Мажи Лето Хаваи Топ Голема Големина Ревер Печатени Превртување Јака Лабава Повик Дише Кошула Жолта, 3XL

DEN 249.44

Количина на стоки
check Достапно на барање

Хавајски Кошула Мажи Лето Хаваи Топ Големи Димензии Ревер Печатени Превртување Јака Лабава Повик Дише Кошули Сезона : Четири Сезони Пол : Менокација : Дневно,Бизнис,Свадба,Тип На Шема : Печатен Стил : Лежерна должина на Ракавот : краток ракав : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Висат Или Линија Содржина на Суво : 1 х мен топ Боречка Кошули За Мажи Машки Тренинг Кошули Хавајски Кошули Црно Копче До Кошула Женски Материјал : Полиестер Со Растегливи - Цврсти Основни Кошули Покажете Ја Вашата Прекрасна Половина, Рамо, Што Ве Прави Да Изгледате Повисоко,Потенок И Секси. Карактеристика : Со Краток Ракав,Вратот На Екипажот,Тенок Стил На Вклопување,Плетена Ткаенина,Цврста Боја, Добро Еластична. Класичниот Едноставен Дизајн Никогаш Не Излегува Од Мода. Погоден За Секојдневни И Деловни Стилови. Одличен Подарок : Машката Хавајска Кошула Со Кратки Ракави Е Тенка, Без Да Биде Тесна, Фит Е Удобна. Добро Поврзан Со Шорцеви, Фармерки Во Пролет, Fall Или Топло Лето За Гроздобер Или Слободен Изглед. Како Одличен Подарок За Семејства Или Момче Пријател. Прилика : Овие Основни Хавајски Кошули Се Совршени За Дома, Секојдневно, Секојдневно Носење, Плажа, Забава, Клуб, Патување, Пешачење. Секојдневно Носење, Вокација, Божиќ, Датуми, Спорт, Училиште, Работа,Улична Облека Итн. Лесно Се Комбинира Со Чизми, Фармерки, Слаби Хеланки За Трендовски Изглед Во Пролет, Aut И Зима. Забелешка : Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини Дадена На Сликата Пред Да Ја Купите. Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Не Двоумете Се Да Не Контактирате! Ви Посакувам Среќен Шопинг Овде.Рачно Перење Или Машинско Перење Во Ладна Вода, Не Сушете, Не Избелувајте, Закачете Се Да Се Исуши. Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини На Сликата И Описот.

Избор на купувачи..