• Неодамнешно
Баркли Антонио 54 30 Нога Натопување Када
zoom_in

Баркли Антонио 54 30 Нога Натопување Када

DEN 10544.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Карактеристики : - Елегантен ролна врвот када. - Внатрешната завршница е бела емајл, надворешноста е бела (епоксидна). -36 Галон Капацитет. - Традиционалните стапала на топката и канџите се црни. - Прилагодено сликарство достапно за дополнителни трошоци. Заврши : - Бело . Материјал : - Леано Железо. Капацитет : -36 Галони. Тип На Терапија За Бања : - Натопување. Димензии : -3.3" Центри во када ѕид. Вкупна Должина-Крај До Крај : -54". Вкупна Ширина-Напред Кон Назад : -30.12". Вкупна Висина-Врвот До Дното : -24". Висина На Седење-Врвот До Дното : -19.25". Вкупна Тежина На Производот : -247 фунти. BCY11255 Карактеристики Елегантен ролна врвот када. Внатрешната завршница е бела емајл, надворешноста е бела (епоксидна). Капацитет Од 36 Литри. Традиционалните стапала на топката и канџите се црни. Прилагодено сликарство достапно за дополнителни трошоци. Заврши : Бело . Материјал : Леано Железо. Капацитет : 36 Литри. Тип На Терапија За Бања : Натопување. Димензии 3.3 " Центри во када ѕид. Вкупна Должина-Крај До Крај : 54". Вкупна Ширина-Напред Кон Назад : 30.12". Вкупна Висина-Врвот До Дното : 24". Висина На Седење-Врвот До Дното : 19.25". Вкупна Тежина На Производот : 247 килограми.

Избор на купувачи..